نکات طلایی مراقبت مو

نکات طلایی مراقبت مو
زمان مطالعه این مطلب: 7 دقیقه

نکات طلایی مراقبت مو : موی ما می تواند ما را زیبا و آراسته یا فرسوده و بی حال نشان‌ دهد‌ . فرقی نخواهد داشت موی ما خشک باشد‌ یا چرب؛ فر باشد‌ یا لخت . در هر وضعیت خوب تر خواهد بود ، ارکان اصلی نگهداری از موی سر خویش را بدانیم . درصورتی‌که به مواظبت روزمره دقت نکنیم ، صدمه می بینند و اصلاح موهای صدمه دیده‌ بسیار مشکل تر از پیشگیری از صدمه خواهد بود . به همین سبب ، در این مطلب تصمیم داریم نکات مواظبت از مو را شرح دهیم . چنانچه قصد دارید موی پرپشت‌ و سلامت داشته باشید ، با ما همراه باشید در هفت رژ

روش های مراقبت از موی سر

موهای خودتان را به روش صحیح شستشو دهید و شانه نمائید

نکات طلایی مراقبت مو

نکات طلایی مراقبت مو

 

کارشناسان معتقد هستند اغلب انسان ها به منظور مواظبت از موی سر یا بیش از حد موهای خویش را شستشو می دهند یا آنها را با شیوه ای نادرست می شویند . پس به نکات پایین دقت داشته باشید تا موهای خویش را درست شستشو دهید :

✔️ از شامپو به قدری‌ که موهای سرتان را پوشش دهد ، بکارگیری نمائید نه زیادتر !

✔️ موهای خویش را با آب خیلی گرم یا آب خیلی سرد شستشو ندهید . بلکه‌ ، آنها را با آب ولرم بشویید .

✔️ موهای مرطوب ، خیلی صدمه پذیرتر و شکننده تر از موهای خشک می باشد . پس با آنها درست رفتار‌ نمائید .

✔️ پس از حمام‌ موهای خودتان را خیلی با حوله مالش ندهید .

✔️ گره موهای مرطوب خودتان را با شانه ی دندانه‌ درشت‌ باز کنید‌ . هرچند ، موهای مرطوب را نباید بسیار شانه بکنید .

✔️ به منظور نگهداری از موی سر خود‌ ، آن را بیشتر از یک بار در روز‌ شستشو ندهید .

شامپوی مناسب موهای خود را تهیه نمایید

نکات طلایی مراقبت مو

نکات طلایی مراقبت مو

 

درصورتی‌که شامپو یا نرم کننده موی شما برای موهایتان مناسب نباشد ، صحت موهای شما را به مخاطره می اندازد . پس ، شامپویی مناسب با موی خودتان تهیه نمائید . شامپوها ، برطبق گونه مو ، به سه گروه تقسیم می شوند : « مناسب‌ موهای خشک ، معمولی‌ و چرب‌ » .

✔️ چنانچه دچار شوره سر و ریزش مو هستید ، از شامپوهای ضد ریزش‌ و شامپو ضد شوره بکارگیری بکنید .

✔️ از استفاده شامپوهایی که محتویات نامطلوبی مثل سولفات دارند ، پرهیز کنید.

شامپو به منظور شستن‌ کف سر می باشد ، نه ساقه مو

نکات طلایی مراقبت مو

نکات طلایی مراقبت مو

 

یکی از روش های دیگر نگهداری از موی سر بکارگیری درست از شامپو خواهد بود . کارشناسان اعتقاد دارند برعکس نرم کننده های مو که باید‌ روی ساقه موها بکارگیری گردند ، شامپو به منظور تطهیر پوست‌ کف سر خواهد بود . شستن‌ ساقه مو با شامپو رطوبت‌ آن را از بین‌ می برد و درخشندگی مو را هم کمتر می نماید. الزاماً باید در جریان باشید ، این پوست‌ سر است که جایگاه تراوش چربی و گرد آمدن سلول های مرده‌ می باشد . پس ، هنگامی که از شامپو بکارگیری می کنید ، بایستی پوست‌ سر و ریشه ی موهای خودتان را شستشو دهید.

به منظور حفاظت از موی سر نرم کننده و ماسک مو را از خاطر نبرید

نکات طلایی مراقبت مو

نکات طلایی مراقبت مو

 

زمان تطهیر موها ، بکارگیری از تولیدات مواظبت از موی سر به منظور ازدیاد رطوبت‌ مو بسیار مهم می باشد . ولی ، به چه دلیل ؟ تار موها پوششی به اسم کوتیکول دارند . کوتیکول پوشش‌ بیرونی مو می باشد که از روی هم قرار گرفتن‌ سلول های مرده‌ ایجاد گشته . نقش‌ حقیقی کوتیکول ، ثبات بخشیدن و حفاظت از موی سر خواهد بود . هنگامی که موها رطوبت‌ لازم را ندارند ، کوتیکول باز می گردد تا رطوبت‌ مورد‌ احتیاج از هوا‌ وارد مو گردد . به همین خاطر معمولاٌ پس از دوش موها دچار وز می گردد . پس حتما از یک نرم کننده مناسب‌ مو بکارگیری نمائید که شامل ترکیبات رطوبت رسان مشابه روغن‌ نارگیل باشد‌. نرم کننده را از میان ساقه‌ تا نوک‌ موهای خویش بزنید . به هیچ وجه آن را به ریشه ی موهایتان نزنید.

ماسک مو به منظور مواظبت از موی سر گزینش بهتری خواهد بود

درصورتی‌که موی شما به علت رنگ نمودن یا استفاده از وسایل حرارتی حالت دهنده مو صدمه دیده است ، خوب تر خواهد بود ، به عوض نرم کننده از اقسام ماسک مو بکارگیری نمائید. ماسک مو در مقابل نرم کننده از ذره های کوچکتری ایجاد گشته ، به همین خاطر به سادگی به ساختار‌ مو نفوذ‌ می نماید و خوب تر می تواند ماده‌های مغذی‌ را به مو برساند.

معرفی بهترین ماسک مو خارجی : ماسک مو گلیس اصل

ماسک مو گلیس مدل Ultimate Oil Elixir

ماسک مو گلیس اصل مدل Ultimate Oil Elixir مناسب‌ موهای صدمه دیده‌ و موخوره دار حجم‌ ۳۰۰ میل‌ شکل درونی موها را تقویت‌ نموده و موهای صدمه دیده‌ را اصلاح می نماید . این فرآورده ترمیم کننده و مغذی موهای صدمه دیده‌ ، شکننده‌ و موخوره دار می باشد . فرمول ساخت ویژه این کالا با کراتین مایع‌ و روغن‌های‌ تغذیه‌ کنده‌ مو ساخته می شود که ضمن‌ ازدیاد تقویت مو ، شکل موها را از درون ترمیم کرده و وضعیت ابریشمی و نرم به آنها می دهد .

روغن‌های‌ تغذیه‌ کننده و درخشان کننده حاضر در این ماسک مو با خلق بستر ظریف حفظ کننده ، درخشان و بی‌اندازه سبک‌ بر روی تار‌ مو از خشکی و خلق موخوره خودداری نموده و سبب می گردد تا موها نرم و تابان گشته و شکل سالم‌ و قشنگی داشته باشند . به اضافه اینکه کراتین مایع‌ حاضر در آن سبب خواهد شد موها نرم و براق گشته و عمل‌ اصلاح کنندگی و آبرسانی خود‌ را در عمق‌ موهای صدمه دیده‌ اعمال نماید . ویتامینهای حاضر در محتویات آن همچنین از ظریف و شکننده‌ گردیدن موها جلوگیری کرده و استقامت آن را در مقابل موخوره و بکارگیری از لوازم حرارتی حالت دهنده مو همانند سشوار و اتو مو افزایش‌ می دهد‌ .

ماسک مو گلیس مدل Ultimate Oil Elixir

خرید ماسک مو گلیس مدل Ultimate Oil Elixir از هفت رژ

مشخصات محصول:

 • حاوی روغن های تغذیه کننده مو
 • مخصوص موهای آسیب دیده و دارای موخوره
 • حاوی کراتین مایع
 • برطرف کننده خشکی و شکنندگی موها
 • افزایش مقاومت و ترمیم داخلی موها
 • ایجاد لطافت و براقیت موها
 • تغذیه کننده و بازسازی موها
 • تاثیر گذاری سریع حاوی ذرات طلایی, لایه محافظتی روی مو

ماسک مو گلیس مدل‌ DEEP REPAIR

ماسک مو گلیس اصل مدل‌ DEEP REPAIR به صورت ویژه برای موهای صدمه دیده‌ و موهایی که ظاهر‌ بی‌جلا و بی روحی‌ دارند؛ ساخته شده‌ است‌ که با اثر اصلاح و ترمیم بسیار زیاد موها ، در حداقل ترین تایم زیادترین اثر را می گذارد و موهایی با ظاهر‌ بدون مشکل ، براق و لخت برای استفاده کننده به پیشکش می آورد .

این کالا حجمی معادل‌ ۳۰۰ میل‌ خواهد داشت و با فرمولاسیون دربردارنده سرم‌ کراتین و آمینو اسید فقط در یک هفته ، بخش های صدمه دیده‌ مو را به صورت عمیق‌ اصلاح و ترمیم می نماید و ظاهری‌ با طراوت و درخشان به موها می دهد . مورد دیگر این که سبب نرمی‌ موها همانند ابریشم‌ می گردد و با نرم و نمناک نمودن موها ، از خشکی موها خودداری می نماید و از این راه بازدارنده از موخوره افتادن به موها خواهد شد .

این کالا با محتویات دارای آمینو اسید به لایه‌های‌ تحتانی مو نفوذ‌ می نماید و با تغذیه‌ موها ، در یک هفته بخش های صدمه دیده‌ مو را اصلاح می نماید و به نرم و انعطاف پذیر گردیدن موها یاری فراوانی می نماید . به اضافه سرم‌ کراتین سبب ترمیم موها خواهد شد و از صدمه به مو در آینده‌ هم پیشگیری می نماید .

ماسک مو گلیس مدل‌ DEEP REPAIR

خرید ماسک مو گلیس مدل‌ DEEP REPAIR از هفت رژ

مشخصات محصول:

 • حاوی کراتین مایع
 •  حاوی آمینو پروتئین
 •  ترمیم کننده
 •  مناسب موهای زبر، خشن و سست
 • افزایش انعطاف پذیری موها
 • حجم ۳۰۰ میلی لیتر

ماسک مو گلیس مدل Supreme Length

داشتن موهایی بلند برای بسیاری از خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد. موهای بلند عموما دارای نوک موهای خشک و موخوره می باشند. از اینرو برای از بین بردن و رفع خشکی و موخوره نوک موها اقدام به کوتاه کردن آن می کنند. بنابراین داشتن موهایی بلند برای بعضی از افراد همیشه دست نیافتنی است. ماسک موی گلیس مدل Supreme Length ترمیم کننده نوک موهای خشک و موخوره دار می باشد. گلیس super length یا bye bye makas شما را از کوتاهی مو بی نیاز می کند.

در این نوع از ماسک گلیس از کراتین مایع و میکرو روغن های مغذی و ترمیم کننده مو بهره گرفته شده است. روغن های مغذی وظیفه ترمیم بافت های اسیب دیده و نوک موهای زمخت و موخوره ها را بر عهده دارند. کراتین مایع بکار رفته در ترکیب ماسک موی گلیس مدل بلند کننده باعث احیای ساختار مو و بافت آسیب دیده می شود. موهای ترمیم شده آب بیشتری در داخل خود ذخیره می کنندو به مراتب از خشکی مو کاهش پیدا می کند. سری جدید ماسک موهای گلیس با عنوان ۲ در ۱ همراه بوده و این به معنای قابلیت استفاده قبل از شامپو به عنوان ترمیم کننده ملایم می باشد.

ماسک مو گلیس مدل Supreme Length

خرید ماسک مو گلیس مدل Supreme Length از هفت رژ

مشخصات محصول:

 • حاوی سرم کراتین مایع و میکرو روغن های مغذی و ترمیم کننده
 • ترمیم کننده موهای آسیب دیده بلند جهت جلوگیری از اصلاح
 • مناسب موهای آسیب دیده، بلند و موخوره دار

5/5 - (38 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** لطفا تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code