روش صحیح زدن کرم پودر
روش صحیح زدن کرم پودر

روش صحیح زدن کرم پودر | هفت رژ ✔️ بزرگترین مجله زیبایی و آرایشی و فروشگاه آنلاین ❤️

زمان مطالعه این مطلب: 4 دقیقه

روش صحیح زدن کرم پودر : در این نوشته شیوه درست استفاده از کرم پودر‌ برای پوست‌های‌ خشک ، چرب‌ و مختلط را در اختیار‌ شما عزیزان قرار خواهیم داد‌ که امیدوار هستیم با خواندن این نوشته بتوانید با شیوه درست بکارگیری از کرم پودر‌ آشنا‌ گردید. کرم پودر‌ یکی از بااهمیت ترین لوازم آرایشی برای زن ها و دخترخانم های جوان‌ به حساب می آید و چنانچه شما دوست دارید پوستی صیقلی و صاف داشته باشید خوب تر خواهد بود با شیوه درست زدن‌ کرم پودر‌ آشنا‌ شوید. با ما همراه باشید در هفت رژ

شیوه درست زدن‌ کرم پودر‌ برای اقسام پوست صورت

بکارگیری درست از کرم پودر‌ سبب می گردد تا آرایش چهره شما عالی دیده شود و همچنین بکارگیری اشتباه از این ابزار آرایشی هم سبب می گردد تا لایه‌ای‌ سنگین‌ روی پوست‌ صورت‌ شما تشکیل گردد و در نهایت آرایشتان نامقبول به نظر‌ برسد. در نوشته های پیشین در مورد‌ کانسیلر و تفاوت‌ کرم پودر‌ و کانسیلر مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم در ادامه‌ طرز درست زدن‌ کرم پودر‌ برای اقسام پوست‌ را به شما عزیزان آموزش‌ می دهیم .

روش صحیح زدن کرم پودر

روش صحیح زدن کرم پودر

 

آموزش‌ استفاده‌ از کرم پودر‌

برای بکارگیری درست از کرم پودر‌ خوب تر خواهد بود مراحل‌ پایین را طی نمائید :

مرحله‌ یکم : زیر‌ سازی پوست صورت

نخست اندکی مرطوب‌ کننده به تمام بخش های پوست صورت بزنید آن‌گاه ده دقیقه صبر نمائید تا کرم جذب‌ پوست‌ صورت‌ شما گردد .

زیر‌ سازی پوست صورت

مرحله‌ دوم : بکارگیری از پرایمر

برای کوچک‌ نمودن منفذهای پوست صورت قادر خواهید بود از پرایمر بکارگیری کنید که در این حالت پوست صورت شما نرم و مات‌ تر مشاهده می گردد . پس از اینکه پرایمر صورت‌ کاملا جذب‌ پوست‌ شما شد قادر خواهید بود از کرم پودر‌ بکارگیری کنید .

استفاده از پرایمر

مرحله‌ سوم : گزینش براش یا اسفنج‌ خوب

برای زدن‌ کرم پودر‌ روی پوست‌ صورت‌ از وسایل با کیفیت بکارگیری کنید . کرم پودر‌های‌ مایع‌ و سبک‌ را قادر خواهید بود به یاری ابر روی پوست‌ صورت‌ تان بزنید . برای زدن‌ کرم پودر‌های‌ سنگین‌ و غلیظ‌ هم قادر خواهید بود از یک براش آرایشی خوب بکارگیری کنید .

براش و اسفنج مخصوص کرم پودر

روش صحیح زدن کرم پودر

 

مرحله‌ چهارم : زدن‌ کرم پودر‌

زدن‌ کرم پودر‌ با براش

✔️ برای زدن‌ کرم پودر‌های‌ پودری و خشک خوب تر خواهد بود از براش بکارگیری کنید که در این صورت‌ بایستی براش را به سمت‌ پایین‌ حرکت‌ دهید تا چهره شما آردی دیده نشود.

✔️ پس از زدن‌ کرم پودر‌ به پوست صورت آن را به بخش های بیرونی‌ محو‌ کنید .

✔️ درصورتی‌که پوست‌ صورت‌ شما صیقلی و یکدست است و تنها در بعضی از نواحی دارای جوش‌ و تیرگی‌ می باشد دیگر لزومی نخواهد بود که کرم پودر‌ را به تمام چهره تان بزنید بلکه‌ قادر خواهید بود کرم پودر‌ را به بخش هایی بزنید که احتیاج دارد .

✔️ به یاری کرم پودر‌ قادر خواهید بود مناطق قرمز‌ صورت‌ و جوش‌ها‌ را پوشش دهید که در این حالت پوست صورت شما طبیعی‌ و با نشاط تر مشاهده می شود.

روش صحیح زدن کرم پودر

زدن‌ کرم پودر‌ با اسفنج‌

✔️ نخست اسفنج‌ را مرطوب کنید و آب مازاد آن را به یاری دست بگیرید .

✔️ کرم پودر‌ را به پشت‌ دست ها بمالید آن‌گاه کرم را با سمت‌ صاف اسفنج‌ از روی دست تان بردارید .

✔️ اسفنج‌ را به شکل ضربه‌ ای به پوست‌ صورت‌ خودتان بزنید و تمام بخش های پوست‌ صورت‌ تان را به یاری کرم پوشش دهید .

✔️ چنانچه قصد دارید آرایش‌ صورت‌ شما بیشتر باقی بماند خوب تر خواهد بود از پودر‌ فیکساتور آرایش‌ هم روی صورت‌ خودتان بزنید .

✔️ پس از هر مرتبه بکارگیری از ابر آن را به یاری آب و شامپو شست‌ و شو دهید .

روش صحیح زدن کرم پودر

روش صحیح زدن کرم پودر

 

مرحله‌ پنجم : زدن‌ کانسیلر

رنگ کانسیلر را طوری انتخاب‌ کنید که با رنگ پوست‌ شما سازگاری داشته باشد‌ یا یک درجه‌ از رنگ پوست‌ روشن‌ تر باشد‌ . دقت کنید که کانسیلر را خوب تر خواهد بود پس از بکارگیری از کرم پودر‌ بزنید برای‌ اینکه کرم پودر‌ به عنوان پایه‌ آرایش شما در نظر‌ گرفته خواهد شد و از لایه‌لایه‌ گردیدن کانسیلر هم پیشگیری می کند و در نهایت آرایش شما عالی به نظر‌ می رسد.

زدن‌ کانسیلر

5/5 - (20 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** لطفا تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *