زمان مطالعه این مطلب: 3 دقیقه

۱۱ ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل : مردم به شما خواهند گفت زیبایی سخت است. این سختی می تواند درد ناشی از بیرون آوردن موم داغ از ریشه موهای بدن یا کارهای زیبایی در اواخر شب و صبح زود باشد. خوب ، ما می دانیم که سخت است که به زندگی خود ادامه دهید و به خوبی از پوست خود محافظت کنید. بنابراین ، ما ترفندهای زیبایی آسان را برای شما جمع آوری کرده ایم که می تواند به شما کمک کند با ما همراه باشید در هفت رژ

۱- از خط چشم سفید یا روشن (مطابق با رنگ پوست خود) استفاده کنید تا هرگونه خستگی و پف کردگی را از بین ببرد و واقعاً چشمان شما را کشیده نشان دهد.

11 ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل

11 ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل

 

۲- با این ترفند ساده چشم های زیبا و کشیده داشته باشید.

 

۳- رژلب مات ندارید؟ جای نگرانی نیست این ترفند آسان را دنبال کنید.

.

 

۴- برای صرفه جویی در وقت و ایجاد موهای فر برای خود ، حوله خود را با یک تی شرت جایگزین کنید. تی شرت ها بسیار جاذب هستند و موهای شما خیلی سریعتر خشک می شوند!

۵- برای اینکه موهای شما ضخیم تر به نظر برسد ، کمی سایه چشم را بر روی موهای جدا شده خود بزنید.

۶- اگر نمی خواهید در طول روز بارها و بارها برای اصلاح موهای خود وقت بگذارید ، سنجاق های بابی را قبل از قرار دادن در جای خود با اسپری مو اسپری کنید.

۷- قبل از رنگ آمیزی ناخن ها مقداری وازلین بگذارید تا از مانیکور نامرتب جلوگیری کند. به راحتی می توانید بدون از بین بردن لاک ناخن های خود ، علائم پاک شده را لکه گیری کنید!

11 ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل

11 ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل

 

 

۸- فقط ناخن های خود را رنگ کرده و منتظر خشک شدن آنها هستید؟ خوب ، انتظار شما تمام شد. به راحتی ناخن های خود را در آب سرد خیس کنید و سریعتر از حد امکان در یک چشم بهم زدن آنها را خشک کنید.

۹- رنگ خاصی از رژ لب می خواهید اما آن را ندارید؟ فقط مقداری برق لب بزنید و روی آن را با برخی از سایه های مورد نیاز خود قرار دهید. رژ لب براق شما اینجاست!

11 ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل

 

۱۰- برای ماندگاری بیشتر عطر ، مقداری مرطوب کننده بزنید قبل از اینکه عطر را روی بدن خود در همه نقاط نبض معمول زدید مچ دست ، چین آرنج ، طرف گردن و غیره در طول روز بوی خوبی داشته باشید!

11 ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل

۱۱- برای رسیدن به روشویی خیلی خسته هستید؟ دستمال مرطوب صورت را در کنار تخت خود نگه دارید.

11 ترفند زیبایی سریع برای خانم های شاغل

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** لطفا تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *