زمان مطالعه این مطلب: 7 دقیقه

بهترین محصولات برند کالیستا را به شما معرفی میکنیم با ما همراه باشید در هفت رژ مجله زیبایی

معرفی‌ برند‌ کالیستا

شرکت آریان کیمیا‌ تک‌ در‌ سال ۱۳۹۵ مارک نوآورانه کالیستا را ثبت‌ نمود و با این عمل آغاز به تغییر‌ و تحولی نوین در دنیای پدیدآوری تولیدات خودآرایی و زیبایی‌ شد . چیزی نگذشت تا کالیستا به یک مارک شناخته‌ شده‌ و پرارزش هم در درون و هم در برون از ایران مبدل شود‌ و بتواند یک رقیب‌ پرتوان و قطعی در مقابل کالاهای آرایشی خارجی‌ گردد . ولی دلیل مشهور شدن همگانی این مارک چه چیزی است ؟ کالیستا از همان نخست با تولید ویژه خویش و شعار‌ دنیات رو با کالیستا شاد‌ و رنگی کن تلاش خویش را شروع نمود . تولیدات کالیستا دارای رنگ‌بندی کاملا شیک ، نوآورانه و صورت‌پذیر از رنگ‌های بانشاط و زیبا بوده است که در خاطر مخاطب‌ می ماند . به اضافه اینکه وضعیت کیفی کالاهای کالیستا به جهت بکارگیری از ماده‌های اولیه‌ مطلوب که از کشور‌های‌ معتبر‌ اروپایی تامین‌ می گردد و از نظر مقبولیت در سطح‌ خیلی بالایی‌ قرار دارد؛ از این رو از دید رضایتمندی خریدار اعتبار خاصی را کسب کرده است‌ . یکی دیگر از امتیازات اختصاصی مارک کالیستا برای دوست‌ داران طبیعت‌ پیدایش کالاهای آرایشی بی هیچگونه آزمایش جانوری بوده است .

محصولات کالیستا شامل گروه های آرایشی زیر می باشند:

آرایش مانند : پرایمر ، کرم پودر‌ ، پنکیک ، رژگونه ، کانسیلر ، هایلایتر

آرایش چشم و ابرو : خط چشم ، سایه چشم ، سایه ابرو ، ریمل

آرایش لب : رژ لب جامد‌ ، رژ لب مایع‌ ، رژ لب مدادی

مراقبت از بدن‌ : لوسیون ، بادی اسپلش

جالب خواهد بود بدانید کالیستا در زبان لاتین به معنای زیباترین می باشد . کالیستا یکی از اندک کمپانی های ایرانی شد که ادعا‌ می‌کند کل تولیدات فاقد سرب و پارابن به فروشگاه ها ارائه می گردد . این مارک با استدلال نواندیش و به کارگیری خلاقیت‌ توانسته نیاز‌های‌ آرایشی بانوان را خیلی خوب رفع نماید . فروشگاه‌ آنلاین هفت رژ دسته کاملی از کالاهای کالیستا را با تخفیف‌‌های‌ ویژه‌ و دائمی در وب سایت خویش قرار داده تا مخاطبان و دوست‌ داران این مارک بتوانند به آسودگی و آسانی آن‌ها را تامین کرده و از بکارگیری تولیدات کالیستا لذت‌ ببرند .

کرم پودر‌ کالیستا مدل‌ Long Lasting And Matt

بهترین محصولات برند کالیستا

بهترین محصولات برند کالیستا

 

اگر برای کارهای یومیه و رایج خویش در پی یک کرم پودر‌ سبک‌ هستید که در نهایت روز‌ احساس‌ خستگی‌ به پوستتان ندهد کرم پودر‌ لانگ لستینگ کالیستا می‌تواند گزینش کاملی باشد‌ . این کرم پودر‌ برای انواع‌ پوست‌‌ها‌ امکان بکارگیری دارد . بافت خیلی سبک‌ و مخملی‌ داراست و روی پوست صورت تماماً مات‌ می باشد . پوشش‌ متوسط‌ و رایج خواهد داشت ولی استمرار آن روی پوست‌ به نسبت‌ طولانی‌ خواهد بود . هرچند الزاماً باید بدانید این کرم پودر‌ SPF ندارد‌ پس بکارگیری از ضد آفتاب‌ را زیر‌ آن از خاطر نبرید . این کرم پودر‌ شش رنگ داراست که رنگ‌های آن را قادر خواهید بود در سایت مشاهده‌ نمایید و متناسب‌ با رنگ پوست‌ خودتان یکی را گزینش کنید‌ . بی‌تردید چنانچه پوست‌ چربی دارید خیلی خوب خواهد شد رنگ خود‌ را از میان کرم پودر‌های‌ استاندارد کامفورت کالیستا گلچین نمائید .

کانسیلر کاورآپ کالیستا

کانسیلرها وسایل آرایشی هستنند که به اصلاح کننده رنگ معروف‌اند . این تولیدات برای زیرسازی پیرایش هم استفاده دارند و خیلی خوب قادرند عیب های چهره را پنهان‌سازی نمایند و شما قادر خواهید بود آنها را پیش یا پس از کرم پودر‌ بکارگیری نمائید . کانسیلر کاور آپ کالیستا ، عالی ترین گزینه برای پوشش‌ دادن‌ لک‌‌ها‌ و نواقص چهره خواهد بود . این کالا با تحول رنگ و توناژ پوست‌ خال ، جوش‌ ، چین‌ و چروک ریز‌ ، خطوط و ناصافی های پوست‌ را کمرنگ‌ کرده و پوست‌ شما را یکدست و صاف نشان‌ خواهد داد‌ . مورد دیگر این که قادر خواهید بود از آن برای روی پلک بالا‌ به عنوان بیس سایه هم بکارگیری نمائید . زیرسازی سبب می گردد ماندگاری آرایش‌ زیادتر گشته و آرایش‌ شما ماهرانه تر به نظر‌ برسد . این کالا دارای سه بازه رنگ بسیار‌ روشن‌ ، روشن‌ و متوسط‌ ارائه شده است که برای اقسام رنگ پوست‌ کاربرد خواهد داشت . کانسیلر کاور آپ کالیستا بافت نرم و سبکی‌ خواهد داشت و با داشتن پیگمنت‌های قوی پیرامون چشم را مرطوب‌ ساخته‌ و برای چشم‌های خیلی حساس هم خوب خواهد بود . این کانسیلر روی چهره حالتی مات‌ دارا است و اصلاً ماسیده نمی گردد . می توانید پس از آخر کار‌ از یک پودر‌ تثبیت‌ کننده برای فیکس نمودن خودآرایی چهره خویش استفاده کنید تا آرایشی یکدست و تمیز‌ داشته باشید .

بی بی کرم کالیستا

بی بی کرم برند کالیستا دارای ماندگاری بالا و تا ۲۴ ساعت می باشد و در مقابل عرق کردن صورت و رطوبت مقاومت دارد و بسیار سبک می باشد و افزون بر مزایای گفته شده کرم پودر کالیستا از مواد ارگانیک و گیاهی تولید شده است.

پنکیک کالیستا سری Smooth

بهترین محصولات برند کالیستا

پنکیک کالیستا سری Smooth با بافتی سبک و مخملی و پوشش عالی و مطلوب، ظاهری زیبا به شما می دهد. این کالا با فرمول ساخت بسیار ویژه از خشکی و آلرژی پوست صورت ممانعت کرده و دارای ماندگاری بالا و شش بازه رنگی کاربردی می باشد که گزینش و بکارگیری از آن را برای شما راحت می کند.

رژ گونه‌ کالیستا سری‌ Terracotta شماره‌ B21

بهترین محصولات برند کالیستا

بهترین محصولات برند کالیستا

 

اگر به رژ گونه‌‌های‌ درخشان تمایل دارید مدل‌ Terracotta از سری‌ رژ گونه‌های‌ کالیستا گزینه‌ی خوبی‌ برای شما خواهد بود . این رژ گونه‌ بافت سبک‌ و ابریشمی با رنگ‌دانه‌های قوی دارد‌ که تا چند ساعت ماندگار‌ خواهد بود . به اضافه دربردارنده ویتامین B1 می باشد که رطوبت‌ پوست‌ شما را حفظ‌ می‌کند . چنانچه رنگ‌های مات‌ را بیشتر‌ می‌پسندید نگران‌ نباشید ، کالیستا سری‌ Color and Art را نیز‌ در شش رنگ متنوع تولید‌ کرده است‌.

ریمل حجم‌ دهنده کالیستا مدل‌ Extend Volume

بهترین محصولات برند کالیستا

این ریمل به‌گونه‌ای تولید شده‌ است‌ که مژه‌های شما را همزمان مرتفع ، پرحجم ، پرپشت‌ و مشکی‌ می‌کند . ماندگاری بالایی داراست و پایین چشم نمی‌ریزد . تنها عیب این ریمل این می باشد که با پاک‌کننده‌های تک فاز آرایشی مقداری دشوار پاک‌ می گردد ولی درصورتی‌که از پاک‌کننده‌های دو فاز بکارگیری نمایید مشکلی با پاک‌ کردنش نخواهید داشت البته کالیستا دو مدل‌ ریمل دیگر هم داراست که برس آن‌ها با این مدل‌ فرق‌ دارد‌ و شما قادر خواهید بود با دقت به ضرورت و سلیقه‌ی خویشتن از میان آن‌ها گزینش نمائید .

خط چشم کالیستا مدل‌ Liner and Sharper

بهترین محصولات برند کالیستا

بهترین محصولات برند کالیستا

 

خط چشم مویی کالیستا با قلم‌ حرفه‌ای‌ ظریف و لطیف‌ خویش موجب می گردد بتوانید به سادگی خطی‌ صاف‌ ، ظریف‌ و یکدست روی پلک خودتان بکشید . رنگ آن تماماً سیاه و مات‌ می باشد و جلوه‌ی واقعی و جذابیت به چشمان شما می‌دهد . این خط چشم با وجود اینکه ضدآب نیست‌ ماندگاری زیادی دارا است و پخش‌ نمی گردد . بکارگیری از این خط چشم راحت می باشد ولی چنانچه شما جزو‌ آن دسته از افرادی می باشید که با کشیدن‌ خط چشم مشکل‌ دارید خوب تر است‌ به سراغ‌ مدل‌ Dip Liner کالیستا بروید که قلم‌ کوتاه‌ با سر نمدی دارد‌ و ویژه اشخاص مبتدی‌تر تولید گشته است‌ .

مداد چشم کالیستا

سازندگان این تولیدات پیوسته بر این بوده اند که با بکارگیری از بهترین مواد اولیه اروپایی و بالاترین سطح استانداردهای ملی و بین‌المللی در بزرگ‌ترین شرکت تولیدی تحقیقاتی و مجهزترین آزمایشگاه های کنترل وضعیت کیفی تولیدات آرایشی و بهداشتی خاورمیانه و نیز با بکارگیری از مشاوره متخصصین خبره عرصه تولیدات آرایشی و بهداشتی، به این مقصود با اهمیت برسند مداد چشم کالیستا با کشیدن خطوطی صاف و یک پارچه زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد همچنین به جهت مقاومت بالای این محصول به‌راحتی پایین چشم‌ها پخش نمی شود و ضد حساسیت می باشد.

سایه چشم کالیستا مدل‌ Quattro Eye Design شماره‌ E24

بهترین محصولات برند کالیستا

بهترین محصولات برند کالیستا

 

سایه چشم کالیستا در پالت‌های چهارتایی و دوتایی طراحی شده اند . رنگ‌های ترکیبی در یک پالت سایه چشم به شما امداد می‌کنند تا بازه وسیعی از رنگ‌ها را برای پلک خودتان بسازید . وجود ۴ رنگ با هارمونی متناسب در یک پالت برای کشیدن‌ سایه‌ای کامل‌ و بی‌نقص کفایت می کند . سایه‌های کالیستا با رنگ‌های مات‌ و درخشان خویش خیلی از سلیقه‌‌ها‌ را پوشش‌ می‌دهند . این سایه‌ها پیگمنت رنگی کاملی دارند ، سبک‌اند و با تعریق‌ از پشت‌ پلک پاک‌ نمی‌شوند .

رژ لب مایع کالیستا مدل Stain Matt شماره L85

بهترین محصولات برند کالیستا

رژ لب مایع مات کالیستا سبک Stain Matt، دارنده بافتی مات و سبک است. این رژ لب جلوه ای مخملی به لب ها میدهد و دارنده ماندگاری زیاد میباشد. اپلیکاتور این رژ لب به صورت یکنواخت رژ را روی لب ها پخش می نماید.

 

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** لطفا تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *