معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان (COMEON) : این روز ها با ارتقاء سرسام آور بها تولیدات آرایشی و بهداشتی بایستی در‌پی تولیدات قیمت ارزان بود که به امداد این تولید ها بتوان تندرست و زیبایی پوست را محافظت کرد. ولی این زمینه به‌این مضمون‌ وجود ندارد که در‌پی هر مارک ارزان قیمتی باشید بلکه بایستی از میان برندها پیرو برندی باشید که علاوه بر این که تولیدات مرغوب و باکیفیتی ایجاد می‌نماید بها قابل قبولی هم روی تولید ها خویش گذارده باشد. بین برندهای موجود، سفارش ما به شما استعمال از تولید ها کامان میباشد. آیا با مارک کامان شناخت دارید؟ با ما یاروهمدم باشید در سایت هفت رژ تا در رابطه این مارک کیفیت خوب و دوست داستنی بیشتر برایتان توضیح دهیم.

معرفی تولیدات کامان

مارک کامان (COMEON) اسم یک مارک ایرانیست که‌این ایام اسم آن زیاد روی زبان‌ها افتاده و دوست داستنی گردیده است. این مارک ایرانی که در قضیه ساخت‌و‌ساز تولیدها مراقبتی بهداشتی عمل می‌نماید زیر مدرک لیسانس سوییس بوده و غرض آن تنظیم و ساخت‌و‌ساز تولیدات بهداشتی سازگار با گونه های پوست میباشد. کامان میکوشد سوای آسیب به اطراف زیست، تولیدات خویش را ساخت‌و‌ساز و به مشتریان عرضه نماید. نکته حائض اهمیت در رابطه این مارک این میباشد که دارنده سند بالاترین استاندارد کیفیت از لابراتوار اتو سوییس میباشد و شما با خیال و خاطر راحت می توانید از محصول ها کامان استعمال نمائید.
جالب میباشد بدانید که امروزه محصول ها بهداشتی کامان در بیش تر از ۷۰ کشور جهان بفروش میرسد و این مارک ایرانی می تواند با برندهای دارای شهرت عالم رقابت نماید. البته آیا میدانید عامل این بضاعت رقابت با برندهای دارای اعتبار جهانی چه می باشد؟!
کامان به کیفیت محصول ها خویش اهمیت می دهد.

✔ در اختیار گرفتن‌های کیفی را به طور متوالی برای محصول ها خویش اجرا می دهد.

✔ در بسته بندی تولید ها خویش خلاقیت به خرج می دهد.

کامان در تولید ها خویش از ترکیباتی مانند هیالورونیک اسید به کارگیری می‌نماید که رطوبت رسانی متعددی برای پوست داراست.
آزمایشگاه های دارای اعتبار عالم محصولات کامان را گزینه آزمایش و تست قرار داده و همگی تولیدات آن دارنده تایید صلاحیت بهداشت و پروانه تشکیل داد میباشند.
کامان به راحتی در کشور‌ایران در دسترس میباشد و توانسته رضایت خریداران و مصرف کنندگان را جلب نماید. در پی به معرفی تولیدها پرفروش این مارک میپردازیم:

پرفروش ترین تولیدات کامان

همان گونه که تا قبل از این هم گفتیم کامان یک مارک ایرانی میباشد که سند نامه بالاترین استاندارد کیفیت از لابراتور اتو و گارنو سوئیس را دارااست. کلیه کالاهای مارک کامان برای کلیه قابل دسترس بوده و خریداران به راحتی میتوانند تولیدات کامان را از دکان‌های آرایشی بهداشتی و داروخانه‌ها تهیه نمایند.
یک کدام از فروشگاه‌هایی که با خیال و خاطر راحت میتوانید از آن خرید فرمایید فروشگاه آنلاین هفت رژ میباشد که محصولات مارک کامان را با مطلوب ترین بها، در دسترس شما مصرف کنندگان گرامی قرار میدهد.
از تولیدات پرفروش کامان که هواداران متعددی داراست می‌توان به مفاد تحت اشاره نمود:

کرم آبرسان کامان سری واتربمب دربردارنده ویتامین C

درصورتی که سری به بازار بزنید میبینید که تولیدات کامان در اکثری از دکان‌های آرایشی و بهداشتی دیده میگردند. بمب آبرسان کامان یکی‌از تولیدات پرفروش این مارک میباشد که علاقه مندان بسیاری داراست. بمب آبرسان که به آن واتر بمب کامان هم گفته میشود، در ۴ نوع گوناگون ساخت و وارد بازار شد‌ه‌است. مقصود این کالا آبرسانی عمقی به پوست بوده و یاری می‌نماید شادابی و سلامت پوست شما نگهداری گردد.
بافت واتر بمب کامان ژلی و بسیار سبک میباشد و بعد از به کار گیری بر روی پوست، شم خنکی و خیسی روی پوست خویش خواهید داشت. این کرم ژلی با گاز جذب پوست گردیده و ابدا اثر چربی روی صورت شما باقی نخواهد گذاشت.
بمب‌های آبرسان کامان در چهار نوع تحت ساخت و به بازار فروش ارائه شد‌ه‌است:

✔ بمب آبرسان عسل
✔ بمب آبرسان کیوتن
✔ بمب آبرسان کلاژن
✔ بمب آبرسان ویتامین سی

بافت و کارایی اساسی این چهار نوع واتر بمب حدودا مشابه به هم بوده و مقصود همگی آن ها آبرسانی به پوست میباشد. صرفا تفاوت آنها در یکی‌از مواد اکتیو و اسانس است.

بمب آبرسان عسل کامان: این آبرسان برای اشخاصی که مستعد قرمزی پوست می باشند بسیار مطلوب میباشد.
بمب آبرسان کیوتن کامان: این آبرسان به جهت وجود ترکیبات ضد چروک و برنا ساز، برای اشخاص بالای ۳۵ سال سن، مورد خیر و خوبی خواهد بود.
بمب آبرسان کلاژن کامان: این آبرسان دربردارنده عصاره آناناس بوده و برای اشخاصی که بالای ۳۰ سال سن دارا هستند، آیتم قابل قبولی میباشد زیرا کلاژن سازی پوست را تقویت می‌نماید و برای رفع التهابات پوستی بسیار خوب فعالیت می‌نماید.
بمب آبرسان ویتامین سی: این جنس برای اشخاصی که پوست کدر و تیره دارا‌هستند، مطلوب میباشد، زیرا ویتامین C پوست را روشن کرده و چروک‌های معدود عمق پوست را هم رفع می‌نماید.

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

 

کرم مرطوب کننده کامان دربردارنده ب کمپلکس و عصاره آووکادو

کرم مرطوب کننده کامان سبک ب کمپلکس که یکی‌از تولیدات پرطرفدار کامان میباشد، دربردارنده عصاره آووکادو بوده و برای پوست‎های حساس و کم آب بسیار مطلوب میباشد.
عصاره آووکادو، گلیسیرین، روغن بادام شیرین، عصاره شی باتر و روغن زیتون ترکیباتی می باشند که درین جنس به عمل رفته و تمامی سبب قابل انعطاف و لطیف شدن بافت پوست در ۲۴ ساعت شبانه روز می‎شوند.
کرم مرطوب کننده کامان دربردارنده ب کمپلکس و آووکادو برای استعمال دست، صورت و تن مطلوب بوده و بعد از ۷ روز استعمال از مرطوب کننده آووکادوی کامان شاهد ۹۸ درصد ارتقا رطوبت پوست خویش خواهید بود. درین کرم از دو ماده آووکادو و ب کمپلکس مستعمل که در پی خاصیت خوب این دو را برای شما شرح میدهیم:

خصوصیت‌های آووکادو:

مرطوب کننده طبیعی
مراقبت از پوست در قبال اشعه های UV مضر آفتاب
از میان بردن علائم پیری روی پوست
پیشگیری و معالجه آکنه و التهابات پوستی
پیشگیری از ساخت‌و‌ساز لکه های قهوه ای روی پوست که ناشی از آفتاب سوختگی و یا این که ارتقاء سن می باشند
پیشگیری و معالجه اسکار
مطلوب برای اشخاص دارنده پسوریازیس و اگزما
خصوصیت‌های B-Complex:
پیشگیری از بروز علائم پیری و ساخت چین و چروک روی پوست
دوری از کم آب و پوسته پوسته شدن پوست
رطوبت رسانی فوق العاده به پوست
پر‌نور کننده پوست صورت و تن
کاهش دهنده آکنه و جوش
بهبود آسیب ها و ایرادات پوستی
تامین مواد مایحتاج برای رویش و تن درستی ناخن‌ها
نگهداری از پوست در مقابل اشعه مضر UV
کاهش دهنده خارش و قرمزی پوست
از سایر کرم‌های کامان می‌توان کرم مرطوب کننده کامان دربردارنده ب کمپلکس و عصاره توت و کرم مرطوب کننده کامان دربردارنده ب کمپلکس و عصاره آرگان را نام برد.

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

 

کرم ضد ترک پا کامان

در حالتی که پاهای خشکی دارید و پوست پای شما مبتلا ترک گردیده شایسته ترین آیتم به کار گیری از کرم ضد ترک پا میباشد. کرم ترک پا کامان دربردارنده شی باتر و موم زنبور عسل میباشد و با شایسته ترین مواد مفید پوست پای شما‌را قابل انعطاف و لطیف می‌نماید.
این کرم خواص لایه برداری از پوست‌های کم آب و مرده را دارااست و به همین خیال نرمی، لطافت و رطوبت را به نواحی زبر و شکاف دار برای مثال کف پا، زانو و آرنج می رساند. هم اینگونه کرم ضد ترک پا کامان خواص آنتی باکتریال داشته و با توان ترمیم کنندگی بالایی که دارااست منجر معالجه سریع تر خوردگی و کم آبی کف پا می گردد. این مال به حدی خوب کار می‌نماید که از به کارگیری از آن منصرف نخواهید شد.

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

 

کرم مرطوب کننده مردانه کامان

کامان تنها تولیدات بهداشتی مراقبتی اختصاصی زنان را ساخت و ساز نمی‌نماید بلکه سلامت پوست مردان را هم در حیث گرفته و تولیدها مطلوب آنها‌را نیز ساخت و ساز و به بازار عرضه می‌نماید. کرم مرطوب کننده مردانه کامان یکی‌از تولیدات منحصربه‌فرد آقایان میباشد که دربردارنده هیالورونیک اسید است.
اسید هیالورونیک نقش مهمی در مراقبت رطوبت پوست داراست و با در لحاظ تصاحب کردن حالت رطوبت هوا، مقدار قابل قبولی از رطوبت را برای پوست ما جذب می‌نماید که‌این رطوبت باعث سالمی پوست، جوانی و شادابی آن میگردد. با ارتقا سن، رطوبت پوست کاهش می‌یابد و علائم پیری مانند کاهش خواص الاستیسیته و ساخت‌و‌ساز چین و چروک ها بروز می‌نمایند. اینجاست که مصرف هیالورونیک اسید جان دار در کالاهای مراقبتی پوست، نجات قسمت پوست خواهند بود و پوست شمارا از پیری نجات خواهند بخشید.

خصوصیت‌های کرم مرطوب کننده مردانه کامان:

مطلوب برای به کارگیری پوست صورت و دست و تن
دربردارنده هیالورونیک اسید
دارنده غربال محافظتی UV+ برای حفاظت از پوست در قبال اشعه مضر خورشید
ضد آلرژی
سوای ساخت‌و‌ساز ظواهر درخشان روی پوست
مطلوب برای به کارگیری روزمره
تحت مدرک لیسانس سوئیس
کرم مرطوب کننده مردانه کامان

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

 

ژل آبرسان کامان دربردارنده عصاره آلوئه ورا و ویتامین C

در حالتی‌که در پی یک ژل آلوئه ورای خوب می‌باشید شایسته ترین تعیین برای شما ژل آبرسان کامان دربردارنده عصاره آلوئه ورا خواهد بود. این جنس کامان دربردارنده آلوئه ورا، ویتامین E، و ویتامین سی میباشد.

خصوصیت‌های ژل آبرسان کامان دربردارنده عصاره آلوئه ورا:

آبرسان برای پوست
ترمیم کننده پوست
مرطوب کننده

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

معرفی بهترین محصولات برند محبوب کامان

 

شوینده صورت کامان

یک کدام از شوینده‌های صورت که علاوه بر سعی نیکی که دارااست، از بها بسیار قابل قبولی هم شامل است، شوینده صورت کامان میباشد. این شوینده یک مورد مطلوب برای به کارگیری روزمره پوست بوده و ترکیبات لطیف و ملایم موجود در آن، به کارگیری از آن را حتی برای پوست حساس به دور دیده هم مطلوب نموده است. کامان شوینده‌های خویش را برای اشکال پوست چرب و نرمال و کم آب ساخت و ساز نموده است و کسی که متناسب با نوع پوست خویش میتواند شوینده مطلوب خویش را تهیه و تنظیم نماید.
شوینده صورت کامان مطلوب پوست نرمال

خصوصیت‌های شوینده صورت مارک کامان:

پاک سازی پوست شکل از آلودگی های سطحی
شستشوی عمیق پوست
آبرسانی پوست تا ۹۸% در هفت روز
تغذیه کننده مطلوب پوست
برنا کننده و شاداب کننده پوست صورت
پر‌نور کننده پوست صورت
دوری از ساخت شم کشیدگی بعداز شستشوی پوست
قابل به کار گیری برای پوست حساس بدور دیده
دربردارنده آنتی اکسیدان
دربردارنده هیالورونیک اسید
فاقد صابون خانگی

شوینده صورت کامان

شوینده صورت کامان

 

 

بالم قابل انعطاف و درخشان کننده لب کامان

داشتن لب‌های خوشگل و سلامت منظور هر شخصی میباشد زیرا لب‌های کم آب و پوسته پوسته حقیقتا ظواهر خیر و خوبی ندارند. پس خیلی اساسی میباشد که حفظ از لب‌ها را در برنامه روتین پوستی خویش قرار دهید. برای حفظ از لب‌ها اولی گام این میباشد که پوست‌های کم آب لب را بزدایید و بعداز مرطوب کننده مطلوب به کارگیری فرمایید.
برای حفظ از لب‌ها، ما به شما به کار گیری از بالم قابل انعطاف و درخشان کننده لب کامان را سفارش میکنیم. بالم لب کامان به مراقبت رطوبت و نرمی پوست لب یاری شایانی می‌نماید و زیبایی لباهایتان را محافظت می‌نماید.
بالم لب‌های کامان دربردارنده غربال Uv برای محفاظت از پوست لب در قبال اشعه های مضر خورشید بوده و با داشتن اشکال ویتامین و روغن های اثرگذار به محافظت سالم و رطوبت لب یاری می‌نماید.
این فرآورده کیفیت عالی ایرانی، مواد مفید بخش اعظمی برای پوست لب دارااست و به امداد آنان منجر قابل انعطاف و مرطوب شدن لب گردیده و از کم آبی لب های شما پرهیز می‌نماید.
بالم لب‌های کامان با عصاره‌های مختلفی مانند آلوئه ورا، عسل و توت خارجی به بازار عرضه گردیده اند.

بالم لب کامان

دستمال مرطوب تمیز کننده آرایش و پیرایش چشم حساس کامان

یکی از دیگر از تولیدات کامان که بسیار پرفروش بوده و دوستداران متعددی دارااست دستمال مرطوب تمیز کننده آرایش و پیرایش دیده می باشد که منحصر افرادیست که چشمان حساسی دارا‌هستند. این متاع دربردارنده تمیز کننده روغن توت پر نمک و ویتامین بوده و حتی می‌تواند خط دیده و ریمل‌های ضد آب را هم به خیر و خوبی تمیز نماید.
نکته حائض اهمیت دیگری که در رابطه دستمال مرطوب تمیز کننده آرایش و پیرایش دیده کامان وجود داراست این میباشد که ابدا منجر ناراحتی پوست پلک شما نخواهد شد و هنگام به کارگیری از این متاع نگرانی بابت بروز آلرژی ندارید.
دستمال مرطوب منزه کننده پیرایش چشم حساس کامان

دستمال مرطوب تمیز کننده

ماسک مو کامان COMEON

ماسک مو یکی از ملزومات بهداشتی مراقبت از مو بوده که به زیبایی موهای شما کمک می‌کند. ماسک مو کامان حاوی تقویت کننده‌های مغذی مو بوده که شادابی و سلامت موهای شما را تضمین می‌کند که در ادامه به معرفی دو مدل ماسک مو می‌پردازیم.

 • ماسک مو هیرواتر بیوتین زینک کامان
 • ماسک مو کامان مدل آمینو کراتین

ماسک مو COME ON آمینو کراتین برای موهای معمولی و نسبتا چرب مناسب بوده که به تثبیت رنگ مو کمک کرده و مو را تقویت می‌کند. ماسک مو کامان بیوتین زینک نیز مانند ماسک مو آمینو کراتین کامان برای موهای رنگ شده و آسیب‌دیده مناسب می‌باشد. همچنین ماسک مو بیوتین زینک حاوی نرم کننده بوده که به همین دلیل به نرم، لطیف و لخت شدن موهای وز کمک می‌کند.

ماسک مو کامان COMEON

 

برترین محصولات برند کامان

برترین محصولات کامان عبارتند از:

 • ژل شستشو صورت کامان سری Geneva مدل Normal حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • کرم رفع ترک پا کامان مدل ۰۱ حجم ۳۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Collagen حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • ژل آبرسان کامان مدل AL10 حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • ژل شستشو صورت کامان مدل Oily حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • ژل آبرسان کامان مدل آلوئه ورا حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده کامان مدل Oil Pluse حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Collagen حجم ۲۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Vitamin C حجم ۲۰۰ میلی لیتر
 • ژل شستشو صورت کامان مدل Dry حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • وازلین کامان مدل ۰۱ حجم ۳۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Q10+E حجم ۲۰۰ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده کامان مدل Normal حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده کامان مدل Oil Plus حجم ۲۰۰ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده کامان مدل Oil free
 • ژل شستشو صورت کامان مدل M500 حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • ژل شفاف ضدتعریق مردانه کامان مدل ZH102 حجم ۷۵ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان مدل Q10+E حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده مردانه کامان مدل M400 حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان مو کامان مدل Bio Ten Hair Water حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • اسپری دئودورانت مردانه کامان کد ۰۳ حجم ۱۲۵ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Sensitive حجم ۲۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Vitamin C حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده کامان مدل Oil Plus حجم ۷۵ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده کامان مدل Argan حجم ۲۴۰ میلی لیتر
 • ژل شفاف ضدتعریق زنانه کامان مدل ZH105 حجم ۷۵ میلی لیتر
 • کرم آبرسان مو مدل Collagen Hair Water حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل M حجم ۲۰۰ میلی لیتر
 • دستمال مرطوب پاک کننده آرایش چشم کامان مدل Eye Sensitive
 • ژل شستشو صورت کامان سری Geneva مدل Dry حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل هیالورونیک اسید حجم ۵۰۰ میلی لیتر
 • بالم لب کامان مدل Strawberry Shine
 • روغن بدن کامان مدل ۶ in 1 حجم ۴۰۰ میلی لیتر
 • کرم مرطوب کننده کامان مدل normal حجم ۲۴۰ میلی لیتر
 • اسپری دئودورانت زنانه کامان کد ۰۱ حجم ۱۲۵ میلی لیتر
 • و … .
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *