۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو

  • توسط آزیتا
  • ۵ ماه پیش
  • ۰

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو ،خرید یک ادکلن زنانه که بتوان بعنوان عطر امضا از آن استفاده کرد و یا در مهمانی ها و محل کار ویا هر جای دیگری از آن استفاده کرد یک دردسر بزرگ شناخته میشود.با هفت رژ همراه باشید.

۱- خرید ادکلن زنانه کریستال نویر برند ورساچه
۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو

یکی از فاکتور هایی که در خرید عطر و ادکلن زنانه خیلی اهمیت دارد داشتن ماندگاری بالا برای یک عطر است . فرض کنید عطری را اسپری میکنید و بعد از نیم ساعت تمام بوی آن خشک شده و دوباره مجبور به استفاده از آن هستید . قطعا هیچکس چنین عطری را دوست نخواهد داشت . در مهمانی ها نمیتوانید مدام سراغ کیفتان رفته و عطر اسپری کنید . پس بهتر است عطری را انتخاب کنید که ماندگاری خوبی داشته باشد و در یک کلام نا امیدتان نکند . این عطر ورساچه به جرئت یکی از ماندگار ترین عطر های زنانه است . یک ادوپرفیوم گرم و شیرین که توسط تولید کننده ایتالیایی عطر و ادکلن ساخته شده است . کریستال نویر یک عطر با عصاره ی نادر ، حساس و و ظریف است . نت های پایه که شامل انجیر و انگور سیاه میشود با تکنولوژی سرپوش تولید شده اند . انگور سیاه در این عطر خود را خیلی متمایز و برتر جلوه میدهد . شما میتوانید از این عطر در فصل های پاییز و زمستان استفاده کنید . طبع گرم این عطر میتواند در روز های سرد زمستانی به گرمای وجودی شما بیافزاید .

۲- خرید ادکلن زنانه Gucci EDP
۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو

از ویژگی های دیگر داشتن یک عطر با ماندگاری بالا ، کاهش هزینه های مربوط به خرید عطر است . یک ادکلن زنانه حتی اگر رایحه ی خوبی داشته باشد ، در صورتی که ماندگاری پایینی داشته باشد خیلی زود باید برای خرید یک شیشه ی دیگر اقدام کنید . قطعا خرید یک عطر با شیشه ی کوچک اما ماندگاری بالا بهتر از این است که عطری با شیشه ی بزرگ داشته باشید اما با مدام اسپری کردن آن به اتمام برسد . علاوه بر همه ی این موارد ، عطری که ماندگاری پایین تری دارد خیلی زود زمان پخش نت های آن تمام میشود و نه تنها نمیتوان رایحه های آن را به خوبی حس کرد ، ممکن است شما را کلافه کرده و یا منجر به سر درد گرفتن شما شود . میخواهیم یک ادکلن زنانه با ماندگاری بالا به شما معرفی کنیم که قطعا وقتی آن را اسپری میکنید ، تا مدت ها باقی خواهد ماند . این ادوپرفیوم گوچی با طبع معتدل خود میتواند گزینه ی خوبی برای هوای گرم یا نسبتا خنک باشد . نت های پایه ی این عطر گل آفتاب گردان و شکوفه پرتقال ، بعنوان برجسته ترین نت های آن خود نشان میدهند . با ترکیبی از وانیل که در نت پایانی نمایان میشود میتوانید شیرینی کامل این ادکلن را حس کنید. بهار و زمستان میتوانند بهترین زمان برای انتخاب این عطر و اسپری کردن آن باشند. همانطور که گفتیم ، ماندگاری بالای این عطر یکی از مهم ترین ویژگی های آن است که میتواند دلیل محکمی برای انتخابش باشد.

۳- خرید ادکلن زنانه لانکوم مدل پوئم
۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو

یکی دیگر از ویژگی هایی که حین خرید ادکلن زنانه باید به آن توجه کرد ، پخش بوی هر عطر است . خیلی مهم است که وقتی وارد یک محیط میشوید تمام افراد حاضر در آنجا با حس کردن بوی عطر شما متوجه رسیدنتان بشوند ! به نوعی میتوانیم بگوییم پخش بوی هر عطر میتواند به استقبال بهتر دیگران از شما کمک کند . خصوصا اگر عطر امضای شما باشد . عطر ها بر اساس میزان پخش بویی که دارند و نوع رایحه ی آن ها میتوانند خوشایند باشند و یا اینکه پخش بوی آن ها شما را آزار دهد . پس اینکه عطری خوش بو و با پخش بوی مناسب انتخاب کنیم خیلی حائز اهمیت است . ادکلن زنانه لانکوم پوئم یکی از عطر های خوشبو و با پخش بوی بالاست که امروز به آن میپردازیم . الگوبرداری این عطر از زندگی یکی از شاعران فرانسوی انجام شده و سعی کرده تا ظرافت و لطافت مورد نیاز شخص را تامین کند . ترکیبات نت های این عطر مثل بقیه به صورت زمان مشخص ظاهر نمیشود بلکه در دوره های مختلف هر کدام خود را نشان میدهند و با کمرنگ شدن آن ها رایحه ی بعدی به میدان می آید . شقایق آبی ، شکوفه پرتقال و وانیل نت های برجسته ی این ادکلن زنانه لانکوم حساب میشوند . موج تغییرات تلخ و شیرین یک ترکیب احساسی را برای شما به ارمغان می آورد که به نوعی در طراحی شیشه هم از آن استفاده شده است .

۴- خرید ادکلن زنانه توباکو وانیل برند تام فورد
۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبواگر عطری که به شما معرفی کردند ، از تمام فیلتر های ماندگاری و پخش بو گذشت . هنوز هم مانده تا بتوانیم بگوییم به یک ادکلن زنانه ایده آل رسیده ایم! خط بو پس از دو مورد قبلی از مهم ترین فاکتور هاست . اما خط بو چیست و چه تفاوتی با پخش بو دارد ؟ خط بو به معنای واقعی یعنی مدت زمانی که یک عطر در محیط باقی میماند . دقت کنید که منظور دقیقا محیط اطراف شماست و نه بدن شما ! فرض کنید که در خودرو شریک زندگیتان نشسته اید و وقتی پیاده میشوید تا مدت زمان طولانی ای بو و یاد شما آنجا باقی میماند ، خب این خیلی ایده آل و رمانتیک بنظر میرسد . البته در صورتی که درست انتخاب کرده باشید . توجه کنید که این انتخاب شماست که تعیین میکند دیگران درباره ی سلیقه ی شما چه فکری میکنند . یک عطر بی کیفیت هرچقدر هم خط بوی طولانی داشته باشد فقط باعث اذیت شدن بقیه میشود . رایحه ی مناسب در کنار همه ی این ها میتواند لحظاتی رویایی برای شما بسازد .عطر تنباکو وانیل از محصولات تام فورد است که میتوانیم آن را در دسته ی عطر های شرقی قرار دهیم . برگ توتون و وانیل از نت های برجسته ی این عطر هستند که نوید یک عطر کلاسیک را به شما میدهند . این ادکلن تام فورد از معدود عطر هایی است که چنین ماندگاری زیاد و پخش بوی سنگینی دارد .

۵- خرید ادکلن زنانه سان شاین برند آمواژ (آمواج)
۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
ممکن است یک رایحه را دوست داشته باشید ولی نتوانید از آن عطر استفاده کنید . سر درد و یا حساسیت های مختلف ممکن است باعث آزار شما بشوند . قطعا در نگاه اول متوجه این نمیشوید که این عطر برای شما مناسب است یا نه ! عطر ها مانند خوراکی هایی که در زندگی روزمره میخوریم ، دارای طبع مختص خود هستند . عطری میتواند گرم ، خنک و یا معتدل باشد . اینکه بدن شما چه طبعی را قبول میکند نکته ی مهمی است . افت فشار ، احساس گرما و یا سردرد میتوانند از عوارض انتخاب عطری با طبع اشتباه باشند ، علاوه بر همه ی این ها دیگر نمیتوانید از آن عطر استفاده کنید و عملا هزینه ی شما بی نتیجه بوده ، میخواهیم شما را با یکی از عطر های خنک آشنا کنیم . آمواج میتواند یک انتخاب خوب برای عطری خنک باشد ، این ادکلن زنانه عمانی با گذشت کمتر از چهار سال از عرضه توانسته خریداران زیادی را به خود جذب کند . سان شاین یک عطر زنانه شرقی است که طراحان آن در ساخت شیشه خیلی دقت کرده اند تا آن حس اصیل را به فرد منتقل کنند ، سادگی و اصالت همیشه باهم عجین بوده و هستند . نت های برجسته آن بادام و توت سیاه اند . پیشنهاد ایرانوس برای استفاده از این ادکلن زنانه فصل های تابستان و بهار است .

۶- خرید ادکلن زنانه سی برند جورجیو آرمانی
۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو

اصولا اینکه چه شخصی کدام رایحه را بپسندد بستگی به سلیقه ی هر فرد دارد و نمیتوانیم برای آن قائده و قانونی تعیین کنیم . اما بعضی از عطر ها هستند که علاوه بر داشتن تمام فاکتور هایی که گفتیم ، فروش خیلی بالایی داشتند و این نشان دهنده ی کیفیت آن ها بوده . بعضی مواقع شما نمیدانید که دقیقا چه چیزی در ذهنتان است و فقط میخواهید یک ادکلن زنانه درجه یک بخرید ، دقیقا همان جاست که این نکاتی که گفتیم به کار می آید . میتوانید بهترین را تهیه کنید و انتظار کیفیت مناسبی را هم داشته باشید ، این حق طبیعی شماست ! این ادکلن زنانه جورجیو آرمانی بعنوان یک معرف رایحه های شیرین و وانیل و گل رز ساخته شد . آن ها میخواستند برای زنان پر شور و قوی که نیاز به انرژی بیشتر و استحکام دارند یک عطر خوب معرفی کنند و موفق هم شدند . یک عطر کاریزماتیک که اعتماد به نفس زیادی به شخص میدهد . بعنوان یک عطر مدرن میتوانیم از این ادکلن زنانه نام ببریم ، بعد از اسپری کردن آن با شروع پر هیجانی از توت سیاه و قهوه مواجه میشوید ، بعد هم گل رز و بقیه ی نت های آن خودشان را در یک ردیف مشخص به میدان میفرستند . یک عطر مناسب برای فصل های پاییز و زمستان که با ماندگاری بالا و پخش بوی سنگین شما را شگفت زده خواهد کرد .

۷- خرید ادکلن زنانه Coco EDP

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
شاید اینکه یک ادکلن زنانه چه ظاهری داشته باشد برای خیلی از افراد اهمیت نداشته باشد ، اما خب شما میخواهید هرروز از آن استفاده کنید ، یا حتی آن را برای مراسم های خاص همراه خود ببرید . طراحی شیشه ی جذاب برای یک عطر میتواند حس خوبی به شما بدهد ، البته به شرطی که آن عطر به اندازه ی کافی دوست داشتنی باشد! به جز این باید بدنه‌ی آن طوری ساخته شده باشد که خیلی راحت داخل دست جای بگیرد و بتوان راحت از آن استفاده کرد . ادکلنی که میخواهیم معرفی کنیم یکی از عطر های پرفروش و بسیار قوی برند دیور است . یک عطر شرقی که با ظرافت خاص خود شما را به اوج میبرد و بهترین احساس را از آن دریافت خواهید کرد . نت هایی از میوه هایی مثل نارگیل و رز که میتواند لحظات خوشی در فصول پاییز و زمستان برای شما رقم بزند . شیشه ی این عطر با استفاده از رنگ قرمز و مشکی توانسته عشق را به بهترین نحو ممکن منتقل کند و ارگونومی آن به نحوی طراحی شده که در دست بسیار راحت قرار میگیرد .

۸- خرید ادکلن زنانه Lady Million Absolutely Gold P

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
عطر ها دارای دسته بندی های مختلفی هستند ، اما یکی از مهم ترین آن ها میزان غلظت عطر است . ممکن است شما عطری گران قیمت خریداری کنید اما حس کنید عطر خیلی سبک به نظر میرسد ، ممکن است این موضوع بخاطر نوع فرمول و نت های آن عطر باشد اما دلیل اصلی ، میزان غلظت عصاره ی اصلی ادکلن زنانه شماست . از این رو عطر ها از نظر میزان غلظت عصاره ی اصلی عطر به دسته های مختلفی تقسیم شده اند . عطر هایی که بیشترین میزان غلظت عصاره ی اصلی را دارند در شاخه ی پرفیوم قرار میگیرند ، به طور متوسط ممکن است غلظت عصاره ی آن ها تا ۴۰ درصد هم باشد ! ادکلن زنانه پاکورابان که آن را معرفی میکنیم یکی از پرفیوم های زنانه است که در فروشگاه عطر و ادکلن ایرانوس هم موجود میباشد . این ادکلن چهار فصل ، در اسپانیا تولید و عرضه میشود. درکی که از نت ها میتوانیم داشته باشیم در نهایت ما را به یک ترکیب شیرین از خوراکی ها و گل ها میرساند . ترکیبی وسوسه انگیز که با تمشک شروع میشود و با گل های یاس شکوفا میشود . در کنار طراحی زیبا ، ماندگاری خوب و پخش بوی مناسب میتوانیم ظرافت خیلی زیبایی را در آن حس کنیم .

۹- خرید ادکلن زنانه Rock’n Rose Couture P

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
یکی از مسائلی که همیشه مردم را حین خرید عطر و ادکلن نگران میکند ، اصل نبودن محصولات برخی از فروشگاه هاست . متاسفانه به حدی اندازه ی این محصولات فیک و بی ارزش افزایش پیدا کرده که به دغدغه ی بسیار مهمی برای تولید کننده ها تبدیل شده ولی در این بین کسی که بیشتر از همه ضرر میکند خریدار آن عطر هاست ! ماندگاری پایین ، رایحه ی غیر واقعی ، تاثیر منفی روی پوست از عوارض عطر و ادکلن هایی هستند که به صورت غیر اورجینال تولید میشوند . در همچین شرایطی قطعا تنها راه خرید مطمئن ، پیدا کردن فروشگاهی است که سابقه مناسبی در زمینه فروش عطر و ادکلن داشته باشد . فروشگاه عطر و ادکلن ایرانوس ، مفتخر است که بدون داشتن هیچگونه عطر و ادکلن درجه دو و یا فیک پذیرای مشتریان خود باشد . عطری که میخواهیم معرفی کنیم یکی از محصولات ولنتینو است . عطری با ظاهر شیک و بسیار مناسب برای مهمانی های رسمی است ، یک خانم شیک پوش که میخواهد در مراسم عروسی و یا ملاقات های رسمی شرکت کند میتواند از این ادکلن زنانه خوشبو استفاده کند . رایحه ی این عطر با ترکیب رز سفید و مشکی خود را به زیبایی نشان میدهد ، البته نمیتوان از احساس زیبایی که از رز و ترنج در نت های پایه به فرد منتقل میکند صرف نظر کرد . به هیچ وجه نگران این نباشید که کدام فصل میتوانید از آن استفاده کنید ، چون این یک عطر چهار فصل است و میتوانید به عنوان عطر امضا هم از آن استفاده کنید !

۱۰-خرید ادکلن زنانه Rock’n Rose Couture P

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
اما قدم بعد از خرید چیست؟ چطور باید از عطر استفاده کنیم که بهترین کارایی را داشته باشد؟ جواب مشخص و البته طولانی ای وجود دارد که به آن هم میپردازیم . ابتدا باید توجه کنید که بهترین زمان عطر زدن بعد از استحمام است . وقتی که دوش گرفتید و رطوبت بدن را تا حد زیادی با حوله گرفتید زمان عطر زدن فرا رسیده است . میتوانید آن را اسپری کنید و بعد از آن لباس بپوشید . اصولا اینکه عطر را روی لباس بزنید میتواند برای یک بانو فاجعه بار باشد . عطر و ادکلن باید دقیقا رو پوست اسپری شوند تا واکنش بهتری با استفاده از گرمای بدن بدهند و لباس هم بوی نامطبوعی به خود نگیرد . چیزی که باید رایحه ی مناسب داشته باشد بدن شما و شما هستید نه لباس هایتان! به این نکته توجه کنید که استفاده از لوسیون ها و مرطوب کننده های بدون بو میتواند خیلی به شما کمک کند ! منافذ پوست با مرطوب کننده بسته میشود و عطر کاملا روی پوست جای میگیرد ، خیلی مراقب باشید که لوسیون و مرطوب کننده بدون بو باشد چون ممکن است ترکیب دو رایحه ی عطر و لوسیون خیلی خوشآیند نباشد . یکی از عطر هایی که میتوانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید این محصول بولگاری است . این عطر پرطرفدار یکی از ترکیبات جالب گل و چوب است ، به نوعی تداعی کننده ی یک طبیعت پر احساس و سنگین . البته این عطر بیشتر برای آب و هوای خنک پاییز و سرمای زمستان مناسب است ولی در فصول گرم هم میتوانید از آن استفاده کنید .

۱۱- خرید ادکلن زنانه Chance Eau Tendre EDT

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
موضوع دیگری که باید به آن توجه کنید محل استفاده از عطر و ادکلن است . اینکه عطر را روی چه نقاطی از بدن اسپری کنید میتواند به کلی روند آن را تغییر دهد . فقط باید روی نقاطی از بدن عطر را اسپری کنید که به رگ های اصلی بدن نزدیک تر هستند . گرمای خون در حال گردش در بدن شما باعث میشود عطر خیلی بهتر تبخیر شود و نت های آن دقیقا به همان گونه که باید خود را نشان دهند . نقاطی که گفتیم به نقاط پالس معروف هستند ، این بخش ها از بدن شامل پشت گوش ، زیر گردن ، روی نبض ها. البته باید توجه کنید که به هیچ وجه بعد از اینکه آن ها را اسپری کردید دو دستتان را به هم نزنید چون عطر اصطلاحا میشکند و دیگر پخش بوی رضایت بخشی نخواهد داشت . اما ادکلن زنانه ای که میخواهیم معرفی کنیم و خب استفاده از آن خالی از لطف نیست . این عطر تفسیر لطیفی از گل ها و میوه هاست که خواسته به ترکیبی صورتی و رمانتیک از عطر برسد . چیزی که باید به آن توجه کنیم ماندگاری خیلی خوب و پخش بوی نرم این عطر است .

۱۲- خرید ادکلن زنانه Eau De Lacoste Sensuelle EDP

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
خیلی از خریداران عطر و ادکلن از این شکایت دارند که بر خلاف میزانی که از عطر استفاده کرده اند خیلی زود بطری عطر به آخر رسیده است ! اما این موضوع بی دلیل نیست و عطر های اورجینال هم ممکن است این مشکل را داشته باشند . اینکه شیشه ی عطر را در چه فضا و شرایطی نگهداری میکنید خیلی اهمیت دارد . شیشه ی عطر نباید در تابش نور آفتاب و جای گرم باشد ، این موضوع قطعا باعث تبخیر عطر میشود و ممکن است رنگ و کیفیت عطر را نیز تحت تاثیر قرار دهد . شما به هیچ وجه علاقه ندارید که عطری که با قیمت بالایی تهیه کرده اید به زودی تمام شود ! پس بهتر است در محلی که برای عطر در نظر میگیرید دقت بیشتری داشته باشید . به غیر از این ها عطر نباید در تغییر دمایی زیاد قرار بگیرد یعنی در ساعتی از روز نقطه ای گرم و در شب سرد است ، اینجا اصلا جای خوبی برای عطر شما نیست چون تغییر دمایی به شیشه ی عطر آسبی زیادی میرساند . آشپزخانه و یا نزدیک به حمام بدترین مکان برای قرار دادن عطر هاهستند . موقع آشپزی فضای آشپزخانه به شدت گرم و زمان استحمام هم فضای نزدیک به آنجا گرم و مرطوب میشود . عطری که میخواهیم معرفی کنیم یکی از محصولات لاگوست است . جدا از ویژگی های شاخصی که این عطر دارد داشتن آن در میان عطر هایتان میتواند زیبایی فراوانی به میز آرایشتان ببخشد . این عطر ظاهرا ظریف اما با پیچ و تاب نرم که یک شب لذت بخش را تداعی میکند . علاوه بر داشتن نت های شیرینی مثل گل رز و نخودچی ، هنگامی که خورشید غروب میکند و شب میشود میتوانید منتظر یک رایحه ی منحصر به فرد باشید ، ترکیبی نرم و آرامش بخش از بامبو که راضی کننده بنظر میرسد! با توجه به ترکیبات این عطر میتوانید در فصول بهار و تابستان و زمستان از آن استفاده کنید ، البته توجه کنید که شب ها تاثیر خیلی بهتری از آن حس خواهید کرد .

۱۳- خرید ادکلن زنانه Eros EDP

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
واقعا چه محلی بهترین مکان برای نگهداری عطر است؟ در چه شرایطی ریسک تبخیر شدن و تحت تاثیر قرار گرفتن ادکلن کمتر میشود؟ همانطور که گفتیم مکان هایی که کمترین میزان تغییر دما را دارند بهترین محل برای نگهداری عطر هستند اما برخی موارد هم تصمیمات عجیب نتیجه ی بهتری به ما خواهند داد! برخی میگویند این کار خیلی عجیبی است که عطر را داخل یخچال بگذاریم اما بخاطر دمای نسبتا ثابت و همینطور گرمای پایین محل مناسبی برای قرار دادن عطر است ، البته توجه کنید که در صورتی این موضوع قابل انجام است که یخچال شما دمای خیلی پایین و سرد نداشته باشد چون یخ زدن و حتی نزدیک شدن به یخ زدگی هم عطر شما را تقریبا از بین میبرد . کمدی در آشپزخانه و یا حمام بدترین جایی است که ممکن است بتوانید برای نگهداری عطر انتخاب کنید . توصیه میکنیم بعد از مصرف عطر حتما درب آن را بگذارید و بهتر است شیشه ی عطر را داخل جعبه قرار دهید . ادکلن زنانه ورساچه که میخواهیم معرفی کنیم یکی از عطر های پرفروش این برند است . این عطر برای اولین بار بعنوان خدای معطر عشق عروسی وارد بازار شد . یک عطر پر زرق و برق طلایی که به نوعی برای استفاده عروس ساخته شده است . ابتدا این عطر را با نت های یاسمن و گل صد تومانی احساس خواهید کرد . در مورد بسته بندی این عطر هم علامت های یونانی معمول در برند ورساچه دور آن وجود دارد و جنس بطری آن هم از شیشه است و با فلز های طلایی به آن جلا داده اند .

۱۴- خرید ادکلن زنانه Bamboo EDP

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که همراه بردن عطر در مسافرت ممکن است دردسر داشته باشد؟ بله درست است ، در مرحله اول اگر بدشانس باشید مامور بازرسی فرودگاه ممکن است مجبورتان کند تا همانجا عطر را از چمدانتان خارج کنید و احتمالا هم نمیتوانید به منزل بازگردید و باید با ادکلن خود خداحافظی کنید . اما این تازه غول اول است! استرس اینکه حین باربری شیشه ی عطر بکشند هم واقعا موضوع خوبی نیست ! از طرفی خرید یک عطر در مقصد هم به صرفه نیست چون نمیتوانید با خود به خانه بازگردانید پس بهترین راهکار چیست؟ پیشنهاد ما این است که شیشه های پلاستیکی خالی عطر را تهیه کنید و مقداری از عطر را داخل آن بریزید . هم کوچک و قابل حمل است و هم خطر خاصی برای وسیله های دیگری که داخل چمدان حمل میکنید ندارد . البته به این موضوع توجه کنید که اگر عطر را داخل یک جعبه بگذارید میزان تبخیر پایین تری هم خواهد داشت و میتوانید با خیال راحت به سفر بروید . اما واقعا هر عطری را میتوان با این ترفند با خود حمل کرد؟ قطعا نه! نمیتوانید از خیر مقدار زیادی از عطری که با هزینه زیاد خریده اید بگذرید . میخواهیم یک عطر رایگان با ویژگی های مناسب به شما معرفی کنیم که خیلی راحت هم بتوانید آن را تهیه کنید . عطر فرانک اویلر بامبو بعنوان یک عطر خوب و البته نسبتا ارزان قیمت چهاردهمین موردی است که به بررسی آن میپردازیم . رایحه ی این عطر بعنوان معرف یکی از مهم ترین گیاهان شرقی یعنی بامبو انتخاب شده است . عطری حساس و ظریف که با ترکیبی از برگ عناب و برگ های بنفش و توت سیاه خود را نشان میدهد . البته نباید نت های پایه را فراموش کنیم که از ترکیب خس خس ، مشک و سدر ایجاد شده است . این عطر میتواند یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای سفر های فصل بهار و تابستان باشد . یک عطر خنک و شیرین در تعطیلات تابستانی میتواند جذابیت بسیار بالایی داشته باشد .

۱۵- خرید ادکلن زنانه Guilty Diamond EDT

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو
آخرین مطلبی که میخواهیم به آن بپردازیم ، از بین بردن بوی عطر های قبلی است که روی لباس مانده اند . اصولا ماندگاری خیلی مهم است و هرچه ماندگاری عطر بیشتر باشد بهتر است ، اما ممکن است متوجه شوید که بوی عطر روی لباس مانده است و نمیتوانید از عطر دیگری استفاده کنید . چند راهکار برای این موضوع وجود دارد که برخی از آن ها را باهم مرور میکنیم . اولین کاری که میتوانید انجام دهید چند ساعت لباس را از کمد در بیاورید و در فضای باز قرار دهید ، به علت اینکه بیشتر ترکیب همه ی عطر ها از الکل تشکیل شده است به اصطلاح عطر میپرد و تقریبا چیزی از رایحه ی آن روی لباستان باقی نمیماند اما اگر باز هم نتیجه ی دلخواهتان را دریافت نکردید میتوانید لباس را بشویید اما توجه کنید که به مقداری سرکه حین شست و شو نیاز دارید ، سرکه بوی نرمی دارد و باعث میشود که رایحه ی باقی مانده از عطر قبلی از بین برود . اگر باز هم عطر روی لباس باقی مانده بود و راضی نشدید بهتر است لباس را داخل ظرفی از آب قرار دهید و مقداری پودر لباسشویی داخل آن بریزید ، اجازه دهید تا صبح داخل آب باقی بماند و صبح آن را با آب و پودر جدیدی شست و شو دهید . به احتمال خیلی زیاد دیگر اثری از عطر روی لباس شما باقی نخواهد ماند و با خیال راحت میتوانید از عطر جدیدتان استفاده کنید . در انتها میخواهیم یکی از عطر های گوچی را به شما معرفی کنیم . این ادوتویلت که مناسب فصل های پاییز و زمستان است ، با طراحی جدید توانسته ظاهر جالبی با مفهومی از الماس کسب کند و به فروش برسد . ترکیبی جدید ، متمایز و وسوسه انگیز است که با نت های فلفل صورتی ظاهر میشود ، پانچولی و عنبر را به خوبی میتوانید در آن احساس کنید . این عطر در دسته ی عطر های با ماندگاری بالا قرار گرفته و پخش بوی نرمی داشته است .

سخن آخر
در بین این ۱۵ عطر که معرفی و بررسی کردیم سعی بر این داشتیم تا از بهترین ادکلن زنانه هایی که معرفی شده اند استفاده کنیم . ویژگی های عطر از ماندگاری و پخش بو گرفته تا طراحی بسته بندی هم سعی شد تا لحاظ شود و نتیجه ی نهایی بهترین باشد . ماندگاری ، پخش بو ، خط بو ، ظاهر عطر از مواردی هستند که با چک کردن آن ها هنگام خرید میتوانید عطر دلخواهتان را انتخاب کنید و از خرید آن پشیمان نشوید . فروشگاه ایرانوس تمامی عطر و ادکلن هایی که معرفی شد را عرضه کرده و میتوانید با انتخاب هرکدام از آن ها ، خریدی لذت بخش داشته باشید .

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *